Robakomaty

Co to jest robakomat?

Na pewno zdarzyło Ci się kiedyś, pakując wieczorem sprzęt na wyprawę wędkarską, z przerażeniem zauważyć, że czegoś z ekwipunku brakuje. Dzięki robakomatom nigdy więcej nie wyruszysz na ryby ze świadomością, że nie kupiłeś potrzebnych rzeczy na wyjazd.

Automaty czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu, zapewnią Ci możliwość kupienia przynęt, zanęt i najpotrzebniejszego sprzętu wędkarskiego o każdej porze.

Nowoczesne urządzenia pozwalają nam zaoferować szeroką gamę przynęt i sprzętu. Utrzymywanie niskiej temperatury w robakomatach daje możliwość sprzedaży robaków nawet w upalne dni lata.

W robakomatach znajdziesz miedzy innymi: Robak czerwony, robak biały, rosówka, zanęty, zestawy szczupakowe, zestawy morskie, haczyki, przypony i wiele innych.


Instrukcja korzystania z robakomatu
 

Robakomaty nr 1, nr 3 oraz nr 4 to pospolity automat sprężynowy. Klient chcąc kupić przykładowo białego robaka, musi wrzucić 2 zł (może być również moneta 5 zł), na klawiaturze wybiera numer, pod którym znajduje się żądany biały robak. Następnie z uzy wypada wybrany produkt. Ewentualna reszta dostępna jest do wybrania pod klawiaturą. Każdy asortyment należy kupować oddzielnie (nie należy wrzucać większej kwoty, automat po zakupie pierwszego produktu wyda resztę w bilonie 1 zł)

Robakomat nr 2 – witryna. W tym robakomacie możemy rozmieniać banknoty 10 zł i 20 zł. Po włożeniu banknotu i zaakceptowaniu go przez automat, na wyświetlaczu pojawi się kwota, jaką wrzuciliśmy. Wtedy należy nacisnąć kwadratowy czarny przycisk pod szparą wrzutnika monet. W tym automacie można robić zakupy za całą wrzuconą kwotę. Szczegółowa instrukcja znajduje się w pomieszczeniu, obok robakomatu.

Sklep węd​karski Robal
ul. Pomorska 43
82-300 Elbląg

kom. 509 411 648
email: robal@robal.pl

zapraszamy:
poniedziałek - piątek
10.00 - 18.00
sobota
9.00 - 13.00

© 2015 - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie są prawnie chronione i zastrzeżone.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.